Сільський голова

Заїка Володимир Григорович

Здоров’я та здоровий спосіб життя

Поділитися новиною:

Здоров’я та здоровий спосіб життя

14. 03.2017 року для учнів 9-го та 10-го класів вчителем математики Журавською О.С. проведено тренінг «Здоров’я та здоровий спосіб життя»

Метою тренінгу було розширення знань підлітків про здоров’я та здоровий  спосіб життя, показати значущість здоров’я  для кожного учня і для суспільства в цілому. Сприяти формуванню ціннісного ставлення до власного здоров’я. На учнів чекали завдання: привітання «Три слова про себе», вправа «Побажання на сьогоднішнє заняття», «Корабель сподівань», мозковий штурм «Що таке здоров’я», вправа «Модель здоров’я», «Мішок щастя».

Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя Альбом: Здоров’я та здоровий спосіб життя
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/9980 | Переглядів: 246Дата публікації: 14:07 14.03.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларація за 2015 рік
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада