Сільський голова

Заїка Володимир Григорович

Урок алгебри в 11 класі

Поділитися новиною:

Урок алгебри в 11 класі

У Кругляківській загальноосвітній школі відбувся відкритий урок алгебри у 11 класі на тему «Обчислення обʼємів тіл обертання за допомогою визначеного інтеграла», вчитель – Кальченко Вікторія Іванівна.

Девіз уроку: «Найкращий спосіб вивчити що-небудь – це відкрити його самому». Урок побудовано з використанням сучасних інтерактивних технологій та різних видів робіт: компʼютерне тестування, розробка спільного проекту «Використання інтегралів у житті» та захист його учнями, розробка та побудова моделі тіла обертання за допомогою програми динамічної геометрії; групова , фронтальна, індивідуальна робота. Діти отримали  задоволення від того, що почували себе дослідниками і дизайнерами, коли власними руками за допомогою сучасних технологій відтворювали вигляд артефактів. Від уроку отримали задоволення усі учасники навчально-виховного процесу – і учні, і вчитель, і присутні запрошені гості.

Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі Альбом: Урок алгебри в 11 класі
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/12744 | Переглядів: 123Дата публікації: 15:00 22.03.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларація за 2015 рік
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада