Сільський голова

Заїка Володимир Григорович

Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!

Поділитися новиною:

Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!

07.11.2017 в Кругляківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття нового комп'ютерного класу!

Клас облаштовано за  сприяння голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича, голови Куп’янської районної ради Ківшаря Геннадія Володимировича, директора СТОВ «Мрія» Головка Анатолія Миколайовича, заступника директора СТОВ «Мрія» Головко Галини Степанівни, сільського голови Заїки Володимира Григоровича.

2017 рік став для Кругляківської школи дуже вдалим. Разом з Харківською обласною радою, Куп’янською районною державною адміністрацією та районною радою, Кругляківською сільською радою, СТОВ «Мрія» ми взяли участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з міні-проектом «Комп’ютерний клас – якість освіти для нас» і вибороли довгоочікуваний грант. Завдяки проекту школа отримала сучасні комп’ютери, які полегшать впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес та допоможуть учням підвищити рівень здобутих знань.

Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас! Альбом: Комп’ютерний клас – якість освіти для нас!
Web-адреса: krugshkola.kupyansk.info/news/id/11481 | Переглядів: 195Дата публікації: 14:58 07.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларація за 2015 рік
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада